Nowość! Pasta ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro

Spis treści

Osłabienie dziąseł to dolegliwość, która dotyka wielu pacjentów. Jest ona najczęściej spowodowana przez odkładnie się płytki bakteryjnej oraz kamienia nazębnego, gromadzących się w okolicy przydziąsłowej i między zębami. Taki stan przyczynia się do powstawania zaczerwienień, krwawień lub występowania tkliwości dziąseł. Doskonałym uzupełnieniem leczenia takich stanów jest nowa pasta ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro.

Produkt powstał po to, by uzupełniać profesjonalne leczenie osłabionych dziąseł oraz zapewnić prawidłową higienę jamy ustnej. Pasta ta pomaga złagodzić krwawienie dziąseł i przywrócić je do zdrowia, ograniczając tworzenie się płytki nazębnej. Jest to możliwe dzięki zawartej w paście ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro, antybakteryjnej substancji czynnej – chlorheksydynie 0,12%. Składnik ten ma za zadanie zwalczanie tworzenia się płytki nazębnej. Oprócz tego, w składzie pasty znajduje się znany ze swoich właściwości łagodzących kwas glicyretynowy. Ten komponent z kolei wzmacnia osłabione dziąsła oraz pomaga zachować komfort podczas szczotkowania zębów. Już po miesiącu stosowania pasta ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro łagodzi podrażnienia o 91% i krwawienie z dziąseł o 97%*.

Zaleca się stosowanie preparatu od 2 do 3 razy dziennie, po każdym posiłku przez 1 miesiąc. Pastę ELGYDIUM Clinic Perioblock Pro mogą stosować osoby od 12 roku życia.

*Favrel S., Pierre Fabre Oral Care Internal Study , Perioblock Pro Dentifrice DP0418 Pro, September 2019

Kategorie
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Aktualności

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *