Nie szata zdobi lekarza. O tym, że nie chodzi tylko o wygląd, ale o wartości, które można przez wygląd podkreślać.

Spis treści

Nawiązując do znanego polskiego powiedzenia „nie szata zdobi człowieka” przyjrzymy się wartościom, które jednak dzięki niej można podkreślić.

Nie szata zdobi lekarza. O tym, że nie chodzi tylko o wygląd, ale o wartości, które można przez wygląd podkreślać.

Większość ludzi jest tak zwanymi wzrokowcami. Szybciej zapamiętuje, jak coś zobaczy. Dotyczy to wielu aspektów i towarzyszy już od najmłodszych lat. Dzieci uczą się naśladując dorosłych, bacznie ich obserwując. W szkole łatwiej jest nauczyć się gdy możemy widzieć materiał. Wzrok jest również jednym z naszych najważniejszych zmysłów, dzięki któremu postrzegamy otaczający nas świat i się go uczymy. Nie inaczej jest z odbieraniem innych osób – pierwsze sekundy kontaktu z drugą osobą mogą zaważyć na naszym nastawieniu do niej. Warto więc to wykorzystać i postarać się wywrzeć dobre pierwsze wrażenie. To również odnosi się do wyglądu lekarza. I do tytułowej szaty. Na przestrzeni lat bardzo dużo się w tej dziedzinie zmieniło – na lepsze. Lekarz budzi podziw i szacunek, co związane jest z jego ogromną wiedzą i z niesieniem pomocy. Jego aparycja jest istotna i trzeba zwrócić na to uwagę. Dobrze dobranym strojem lekarz budzi zaufanie i sprawia, że pacjent czuje się komfortowo. W branży medycznej trzeba zwracać uwagę na poczucie bezpieczeństwa, które chcemy zapewnić podopiecznemu. Wybierając dobrze zaprojektowany strój, dopasowany, uszyty z najwyższej jakości materiałów lekarz czuje się w nim pewnie i swobodnie, a taka postawa podświadomie przechodzi na pacjentów. Ten czuje się spokojniej i wie, że jest otoczony najlepszą opieką. MEDORA Jako pierwsza marka w Polsce zainicjowała projektowanie ubrań medycznych we współpracy z Klientem. Każdy projekt jest szczegółowo omawiany i tworzony tak, by przekazać najważniejsze wartości. Efekt końcowy to wynik indywidualnej pracy właścicielki Firmy – Ewy Małgorzaty Wiertelak oraz placówki medycznej. Od 2006 roku MEDORA utrzymuje na polskim rynku pozycję trendsettera. Otwartość i kreatywność pozwalają na projektowanie strojów medycznych, które w oczach pacjentów są przyjazne, schludne, cieszą oko i świadczą o profesjonalności.

„Użycie wysokogatunkowych materiałów oraz ich odpowiednie łączenie to w naszej firmie priorytet. W zależności od specyfiki pracy możemy polecić mieszanki różnych włókien, tak aby zakupiony uniform mógł służyć klientowi przez długie lata, przy zachowaniu idealnej kondycji ubrania. W razie wszelkich pytań w kwestii doboru materiałów, nasza infolinia jest do dyspozycji każdego, kto jest zainteresowany naszymi uniformami.” – powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, właścicielka marki MEDORA.

O marce:

Właścicielem Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. W 2019 roku firmy zdobyła wiele prestiżowych nagród takich „Kobieca Marka Roku” oraz „Vip Biznesu”. W marcu 2020 roku uhonorowana dyplomem i statuetką „Firma na Medal” i „Top Firma” przez Instytut Zarządzania Jakością. Marka chętnie łamie stereotypy i podejmuje współpracę z projektantami mody, czego owocem jest kolekcja MEDORA by EVA MINGE, wydana w 2018 roku oraz najnowsza kolekcja by Ewa Stepaniuk, która pojawiła się w sklepie internetowym w lipcu tego roku.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz w Social Mediach: www.facebook.com/medoraofficial/ oraz https://www.instagram.com/medora_official/?hl=pl

Kontakt dla mediów:

Agencja PR – Commfort Public & Trade Relations

Katarzyna Szulim

k.szulim@commfort.pl

+ 48 509 548 666

Artykuł sponsorowany

Kategorie
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Aktualności

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *