Sekrety doskonałej higieny jamy ustnej

Spis treści

Każdy, kto w przeszłości miał kłopoty z zębami, z pewnością zgodzi się, że zdrowy uśmiech to powód do radości. Troska o jamę ustną, kluczowa dla zachowania zdrowia jamy ustnej, obejmuje znacznie więcej niż samą pastę do zębów i odpowiednią szczoteczkę. Portfolio marki MEDIBLANC oferuje szereg produktów, które pomagają w maksymalizowaniu higieny jamy ustnej.

Sekrety doskonałej higieny jamy ustnej

„Profesjonalna opieka nad higieną jamy ustnej, innowacyjny skład i efektywne rezultaty to zalety, którymi może poszczycić się marka MEDIBLANC” – twierdzi Martin Vrána, CEO GIVET Czech. Jednym z głównych atutów past do zębów tej marki jest wysoka zawartość 100% naturalnego minerału hydroksyapatytu, który stanowi naturalnie aż 97% szkliwa zębów i do 70% zębiny. Ten składnik znacznie przyspiesza naturalny proces remineralizacji zębów, leczy nawet głębsze pęknięcia, sięgając aż do zębiny, oraz łączy się z białkiem bakterii płytki nazębnej, ułatwiając usuwanie jej ze szkliwa zębów.

Sekrety doskonałej higieny jamy ustnejOprócz past do zębów, w ofercie MEDIBLANC znajdują się również płyny do płukania jamy ustnej oraz inne produkty wspomagające dbałość o higienę jamy ustnej. Regularne korzystanie z tych produktów podnosi standard pielęgnacji jamy ustnej i zbliża nas do zachowania zdrowia zębów. Kluczową zasadą higieny jamy ustnej jest odpowiednie szczotkowanie zębów trwające co najmniej trzy minuty, obejmujące również czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Oprócz szczoteczek, pomocne są wykałaczki i nici dentystyczne. MEDIBLANC oferuje różne rodzaje szczoteczek w pięciu rozmiarach i dwóch kształtach (prostym lub w kształcie litery L) dla łatwej obsługi i dokładnego usuwania resztek żywności oraz płytki nazębnej.

Chociaż należy dokładnie czyścić przestrzenie międzyzębowe przynajmniej raz dziennie, wykałaczki i nici dentystyczne są idealne do szybkiego oczyszczania po posiłku. Usuwają niepożądane zanieczyszczenia, są proste w użyciu, a nawet nić dentystyczna nadaje się do bardzo ciasnych przestrzeni międzyzębowych. Dodatkowo, stosowanie płynów do płukania jamy ustnej jest istotne. MEDIBLANC ma trzy różne rodzaje: ekstra mocny, przeciwpróchniczy i dla zębów wrażliwych. Zapewniają one ochronę przed próchnicą, odświeżają oddech i doskonale uzupełniają higienę jamy ustnej.

Wszystkie produkty MEDIBLANC dostępne są do kupienia w sklepach NOTINO.

Artykuł sponsorowany

Kategorie
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Aktualności

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *