Żel stomatologiczny ELGYDIUM Clinic Cicalium z medalem na Targach Krakdent

Spis treści

W ramach międzynarodowych Targów Krakdent wyróżnia się produkty i usługi firm oferujących innowacyjne rozwiązania w branży stomatologicznej. Komisja po zapoznaniu się ze zgłoszeniami wybiera najlepszych. W tym roku wśród nich znalazł się żel stomatologiczny ELGYDIUM Clinic Cicalium.

Żel stomatologiczny ELGYDIUM Clinic Cicalium z medalem na Targach Krakdent

W dniach 7-9 kwietnia w EXPO Kraków, obyła się kolejna edycja – 28. Targów Krakdent. Wydarzenie jest wystawą artykułów oraz usług dedykowanych branży dentystycznej. Biorą w nim udział firmy międzynarodowe, które w ramach targów prezentują na swoich stoiskach nowości oraz najlepsze produkty oraz usługi w swojej dziedzinie.

Podczas wydarzenia organizowane są kursy medyczne, szkolenia oraz warsztaty. Przyznaje się także nagrody dla najlepszych artykułów z branży. Jedną z nich otrzymał żel stomatologiczny ELGYDIUM Clinic Cicalium. Produkt zdobył uznanie komisji i odznaczono go Medalionem Najwyższej Jakości Targów KRAKDENT.

Żel stomatologiczny ELGYDIUM Clinic Cicalium z medalem na Targach Krakdent

Zwycięski żel ELGYDIUM Clinic Cicalium to wyrób medyczny, wspomagający gojenie się owrzodzeń i aft w jamie ustnej, które powodują dyskomfort. Ból, jaki powodują te urazy, przeszkadza podczas codziennych czynności, takich jak jedzenie, picie, a nawet rozmowy. Żel Elgydium Clinic Cicalium łagodzi te stany oraz przyspiesza proces gojenia. Na zmienionej chorobowo śluzówce tworzy specjalną warstwę ochronną. Nakładanie produktu jest wygodne i proste dla pacjenta, dzięki precyzyjnemu aplikatorowi dołączonemu do żelu. Żel nie jest szkodliwy w przypadku połknięcia i może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci.

________________

Pierre Fabre Oral Care
Firma powstała w 1960 r., jest jednym z czołowych przedsiębiorstw na rynku produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Pierre Fabre Oral Care zawiera portfolio znanych marek, takich jak ELUDRIL, ELGYDIUM CLINIC i ELGYDIUM, ELUGEL, PANSORAL.

Materiał zewnętrzny

Kategorie
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Aktualności

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *