MEDORA dla wrocławskich szkół podstawowych

Spis treści

Marka ubrań medycznych MEDORA podarowała komplety fartuchów medycznych dla wybranych szkół podstawowych we Wrocławiu. Oficjalne przekazanie ubrań, z udziałem przedstawicieli władz miasta oraz stomatologów ze szkół, odbyło się 9 września 2021 w Urzędzie Miejskim Wrocławia.

Medora pudełko
MEDORA Odzież Medyczna

Przekazanie odzieży dla wrocławskich stomatologów odbyło się przy okazji spotkania w ramach akcji „Zapobieganie próchnicy zębów u uczniów wrocławskich szkół podstawowych w wieku 6-15 lat i ich rodziców” organizowanej przez Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Podczas spotkania miało miejsce podsumowanie akcji oraz nakreślenie planu na przyszłe działania związane z przeciwdziałaniem próchnicy u najmłodszych. W wydarzeniu brali udział stomatologowie, przedstawiciele Urzędu Miasta jak i właścicielka marki MEDORA – Ewa Małgorzata Wiertelak, która nie ukrywała radości z możliwości zaopatrzenia gabinetów w niezbędny element, jakim są profesjonalne uniformy.

To nie pierwszy raz, kiedy marka angażuje się w działania filantropijne. Podczas pandemii MEDORA przekazywała uniformy ochronne oraz maseczki na rzecz placówek medycznych. Kolejnym projektem tego typu jest pomoc finansowa dla mieszkańców Tanzanii, organizowana przez markę.

Medora

Ewa Małgorzata Wiertelak, właścicielka MEDORY, zapytana o szczegóły projektu powiedziała: „Zaczęło się od tego, że natknęłam się na informację Urzędu Miasta Wrocław o powstaniu kolejnego gabinetu stomatologicznego w szkole. Jako, że nasza odzież jest idealna dla stomatologów, pomyślałam, że taki prezent byłby bardzo przydatny dla pracowników tych miejsc. Chciałam dołożyć swoją małą cegiełkę do tego, aby osoby dbające o zdrowe zęby naszych dzieci mogły cieszyć się wysokiej jakości uniformami, a co za tym idzie lepszym komfortem pracy.”

Po przekazaniu odzieży i zrobieniu pamiątkowego zdjęcia, uczestnicy spotkania mieli możliwość rozmów w kuluarach na temat rozwoju placówek stomatologicznych we wrocławskich szkołach, o wzroście świadomości profilaktyki zdrowotnej jak również o zaangażowaniu marki MEDORA w różne działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu. Na zakończenie spotkanie padła deklaracja co do dalszej współpracy marki MEDORA z Urzędem Miasta Wrocławia jak i innymi placówkami medycznymi, potrzebującymi podobnego wsparcia.

Ewa Wiertelak wręcza Odzież Medyczną do wrocławskich szkół
Ewa Małgorzata Wiertelak Prezes Medora

O marce:

Właścicielem Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. W 2019 roku firmy zdobyła wiele prestiżowych nagród takich „Kobieca Marka Roku” oraz „Vip Biznesu”. W marcu 2020 roku uhonorowana dyplomem i statuetką „Firma na Medal” i „Top Firma” przez Instytut Zarządzania Jakością. Marka chętnie łamie stereotypy i podejmuje współpracę z projektantami mody, czego owocem jest kolekcja MEDORA by EVA MINGE, wydana w 2018 roku oraz najnowsza kolekcja by Ewa Stepaniuk, która pojawiła się w sklepie internetowym w lipcu tego roku.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz w Social Mediach:

www.facebook.com/medoraofficial/ oraz https://www.instagram.com/medora_official/

Kontakt dla mediów:

Agencja PR – Commfort Public & Trade Relations

Magdalena Wiśniewska

media1@commfort.pl

+ 48 884 300 245

Katarzyna Szulim

k.szulim@commfort.pl

+ 48 509 548 666

Artykuł sponsorowany

Kategorie
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Aktualności

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *