Innowacje w gabinecie stomatologicznym – nie tylko sprzęt. O tkaninach odpornych na podchloryn sodu.

Spis treści

Na przestrzeni ostatnich lat obserwujemy, jak wiele innowacji wprowadzanych jest w stomatologii. Szereg nowoczesnych sprzętów, które sprawiają, że wizyta w gabinecie jest o wiele przyjemniejsza, coraz lepsze wyposażenie, wygodne i zautomatyzowane fotele dla pacjentów. Ale to nie tylko dzięki temu dobrze wspominamy leczenie. Dużą zasługą jest tutaj personel medyczny i to, jak się prezentuje. Estetyczny wygląd i dobrze dopasowany strój jest nie tylko etykietą osoby, która się nami opiekuje, ale i wyrazem szacunku dla pacjenta.

Innowacje w gabinecie stomatologicznym - nie tylko sprzęt.

Przez wiele lat stroje stomatologów były uszyte z nieodpowiedniej słabej jakości materiałów, które były dostępne na rynku. Skutkowało to tym, że szybko się niszczyły, trudno było pozbyć się plam, przez co całość nie wyglądała schludnie. Obecnie mamy dostępne ciekawe rozwiązania, które pomagają dbać o estetykę i wytrzymałość strojów medycznych. Przede wszystkim ubiór musi być trwały i komfortowy. Tkaniny wykorzystywane przy produkcji uniformów stomatologicznych są odporne na wiele substancji chemicznych, z którymi na co dzień się stykają. Należy do nich między innymi podchloryn sodu, używany w endodoncji najczęściej przy leczeniu kanałowym. Jest to środek niezbędny w pracy stomatologa ale niestety ma niszczący wpływ na ubiór. Rozwiązaniem tego problemu zajęła się MEDORA – polski producent wysokogatunkowych uniformów dla medyków. Zastosowanie odpowiednich materiałów do uszycia strojów medycznych gwarantuje trwałość i odporność na działania substancji chemicznych.

„Użycie wysokogatunkowych materiałów oraz ich odpowiednie łączenie to w naszej firmie priorytet. W zależności od specyfiki pracy możemy polecić mieszanki różnych włókien, tak aby zakupiony uniform mógł służyć klientowi przez długie lata, przy zachowaniu idealnej kondycji ubrania. W razie wszelkich pytań w kwestii doboru materiałów, nasza infolinia jest do dyspozycji każdego, kto jest zainteresowany naszymi uniformami.” – powiedziała Ewa Wiertelak, właścicielka marki MEDORA.

W MEDORZE wiemy, że kluczem do idealnego uniformu medycznego jest jego jakość i materiał, z którego został wykonany. Dlatego w ofercie sklepu znajdziemy wiele różnych tkanin dostosowanych do wymagań i realiów pracy w sektorze medycznym. Odzież wykonywana jest z różnych połączeń materiałów naturalnych i sztucznych, dla uzyskania maksimum komfortu oraz łatwości utrzymania.

O marce:

Właścicielem Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. W 2019 roku firmy zdobyła wiele prestiżowych nagród takich „Kobieca Marka Roku” oraz „Vip Biznesu”. W marcu 2020 roku uhonorowana dyplomem i statuetką „Firma na Medal” i „Top Firma” przez Instytut Zarządzania Jakością. Marka chętnie łamie stereotypy i podejmuje współpracę z projektantami mody, czego owocem jest kolekcja MEDORA by EVA MINGE, wydana w 2018 roku oraz najnowsza kolekcja by Ewa Stepaniuk, która pojawiła się w sklepie internetowym w lipcu tego roku.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz w Social Mediach: www.facebook.com/medoraofficial/
oraz https://www.instagram.com/medora_official/?hl=pl

Kontakt dla mediów:

Agencja PR – Commfort Public & Trade Relations

Karina Siewruk

media1@commfort.pl

+ 48 570 599 747

Katarzyna Szulim

k.szulim@commfort.pl

+ 48 509 548 666

Artykuł sponsorowany

Kategorie
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Aktualności

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *