Odzież stomatologa w wersji de luxe, czyli nowa kolekcja MEDORA by Ewa Stepaniuk Couture

Spis treści

Obecnie, nikogo już nie dziwi stopniowe odchodzenie od białych, przeciętnie skrojonych uniformów medycznych, na rzecz ciekawie zaprojektowanej, podkreślającej profesjonalizm odzieży. Czy branża stomatologiczna jest jednak gotowa na stroje skupiające na sobie uwagę swoją oryginalnością i bogatymi formami? Taka właśnie jest nowa kolekcja marki MEDORA, zaprojektowana w kooperacji z wrocławską projektantką mody Ewą Stepaniuk.

Odzież Medora de LUXE

MEDORA od lat rewolucjonizuje branżę odzieży medycznej, wnosząc do niej świeżość, kolor i niespotykane wcześniej pomysły. Udane współprace z projektantami mody to coś, co marka praktykuje od 2018 roku, kiedy to powstała kolekcja we współpracy z Evą Minge. Tym razem, aby stworzyć coś wyjątkowego, MEDORA połączyła siły z projektantką sukien ślubnych i kreacji koktajlowych, Ewą Stepaniuk.

Mocne formy i bogate zdobienia

Jakie są stroje z tej limitowanej kolekcji? Przede wszystkim, przykuwające uwagę swoimi nasyconymi kolorami i odważnymi haftami. Projektantka inspirowała się ponadczasowym pojęciem luksusu we wzornictwie, jednocześnie czerpiąc z motywów barokowych oraz kultur wschodnich. Są to stroje dla osób pewnych siebie, które w swojej pracy pragną poczuć się wyjątkowo, a swój wizerunek dopełnić oryginalnym strojem. W kolekcji przeważają ogniste czerwienie oraz nasycone granaty, jednak znajdą się w niej również białe propozycje, niezmiennie dopełnione haftami.

Odzież Medora de LUXE

Luksus dla każdego stomatologa

Czy takie stroje będą odpowiednie dla stomatologów? Jak najbardziej, a to wszystko dlatego, że za szykownym krojem idzie jakość, która w przypadku odzieży dla tej grupy zawodowej jest najważniejsza. Zaproponowane w tej kolekcji stroje są zatem nie tylko piękne, ale również wygodne, zapewniające swobodę ruchów i komfort pracy.

„Projektując tę kolekcję, zależało nam na uchwyceniu uniwersalnego, bogatego piękna, obecnego w kreacjach Ewy. Nie chcieliśmy aby to były ubrania wtapiające się w tło. Wręcz przeciwnie, naszym celem było pokazanie, że lekarze mogą być widoczni i mogą bawić się modą, nawet w pracy. Liczę na to, że w gronie stomatologów znajdą się tacy, którzy cenią sobie wyrafinowanie i styl, dlatego z chęcią będą nosili ubrania z tej limitowanej linii.” – podsumowała Ewa Wiertelak, właścicielka marki MEDORA.

Odzież Medora de LUXE

O marce:

Właścicielem Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA. Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. W 2019 roku firmy zdobyła wiele prestiżowych nagród takich „Kobieca Marka Roku” oraz „Vip Biznesu”. W marcu 2020 roku uhonorowana dyplomem i statuetką „Firma na Medal” i „Top Firma” przez Instytut Zarządzania Jakością. Marka chętnie łamie stereotypy i podejmuje współpracę z projektantami mody, czego owocem jest kolekcja MEDORA by EVA MINGE, wydana w 2018 roku oraz najnowsza kolekcja by Ewa Stepaniuk, która pojawiła się w sklepie internetowym w lipcu tego roku.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz w Social Mediach:

www.facebook.com/medoraofficial/ oraz https://www.instagram.com/medora_official/

Kontakt dla mediów: Agencja PR – Commfort Public & Trade Relations

Magdalena Wiśniewska

media1@commfort.pl

+ 48 884 300 245

Katarzyna Szulim

k.szulim@commfort.pl

+ 48 509 548 666

Artykuł sponsorowany

Kategorie
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Aktualności

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *