Targi stomatologiczne CEDE 2021. Wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym wydaniu.

Spis treści

Tegoroczna edycja Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych odbędzie się w dniach 16-18.09 w Łodzi. Targi dentystyczne przyciągają rok rocznie nie tylko wystawców, ale i osoby związane z szeroko rozumianą branżą stomatologiczną. Podczas każdej edycji odbywają się ciekawe wykłady podejmujące różnorakie tematy, które jednocześnie wzbogacają wystawy stomatologiczne. Co jednak czyni tegoroczną edycję wyjątkową? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Targi stomatologiczne CEDE 2021. Wyjątkowe wydarzenie w wyjątkowym wydaniu.

CEDE 2021 w Łodzi. Wystawa stomatologiczna i co jeszcze?

Każdy zainteresowany jeszcze przed wydarzeniem powinien się zarejestrować (wyłącznie online). Taka możliwość zostanie uruchomiona w maju 2021 r., po rejestracji uczestnik będzie mógł wydrukować Bezpłatną Kartę Wstępu. Takie rozwiązanie pozwoli w bezpieczny i wygodny sposób odwiedzać wystawy dentystyczne oraz korzystać z dodatkowych atrakcji. Ale co dokładnie może zaoferować to wyjątkowe wydarzenie?

  • Stajesz się częścią polskiej społeczności stomatologicznej, tym samym możesz poznać oferty najważniejszych producentów i dystrybutorów sprzętu.
  • Otrzymasz specjalne „wydarzeniowe” promocje.
  • Odkryjesz zastosowanie sprzętu dentystycznego.
  • Podczas wystawy produktów dentystycznych możesz zaktualizować i sprawdzić swoją wiedzę.

Więcej informacji na temat CEDE 2021 (targi stomatologiczne) znajdziesz na stronie: https://www.cede.pl/

Przybądź na targi dentystyczne i poznaj najlepszych ekspertów

Wydarzenie co roku przyciąga najlepszych stomatologów nie tylko z Polski, ale i całego świata. To doskonała okazja na bezpośrednie spotkanie z ciekawymi osobistościami i wspólne omówienie wystawy produktów dentystycznych. Targi dentystyczne to również wybór Gwiazd CEDE, czyli nagrodzenie najlepszych produktów branży stomatologicznej. Czy podczas tegorocznego wydarzenia pojawią się takie osobistości jak dr n. med. Maciej Michalak lub prof. dr hab. n. med. Ingrid Różyło-Kalinowska? Lista wciąż jest otwarta, ale już dziś wiadomo, że targi stomatologiczne to doskonała okazja na poznanie ciekawych ludzi, nowych rozwiązań sprzętowych niezależnie od tego, czy jesteś wystawcą, zwiedzającym czy Gwiazdą CEDE.

Łódź podejmie targi stomatologiczne

Stolica województwa łódzkiego jak zwykle ugości najlepszych stomatologów i osoby związane z branżą. To już tradycja, która swój początek miała w 1991 roku. Już dziś zadbaj o swój komfort podczas CEDE 2021 – zamów stoisko lub wynajmij salę konferencyjną. Następnie koniecznie zaplanuj zwiedzanie miasta, oczywiście decyzję podejmiesz sam, ale małą podpowiedź zawsze może się przydać, a więc wrzuć na listę do zobaczenia: ulicę Piotrowską, ogród botaniczny czy niezwykłe muzea. Jedno jest pewne, Łódź jak zawsze wspaniale przyjmie najlepszych stomatologów w kraju. Do zobaczenia!

Autor: Łukasz Sowa

Artykuł zewnętrzny

Kategorie
Centrum Fizjoterapeuty
Sklep Fizjoterapeuty
Oferty pracy

Aktualności

Najpopularniejsze w zdrowie

Zostań z nami

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *